צרו קשר
ּ

מרכז למוזיקה ג'אם נוסד ב2015, כהמשך ישיר ומשודרג של "יוסי מוזיקה", אשר היה בית למוזיקאים בהרצליה 18 שנה. מרכז למוזיקה ג'אם הפך להיות אבן שואבת למשפחת המוסיקאים בשרון ובעיקר בהרצליה. כאן נפגשים יוצרים ,מורים ותלמידים לחוויה של עשייה העשרה והקניית ערכים אומנותיים, לצד למידה מדויקת של שפת המוסיקה.

השילוב של טכניקה ומעוף בנגינה, המפגש בגובה העיניים עם השורה הראשונה של היוצרים המוסיקאליים יוצרים אווירה מיוחדת ותומכת . ההבנה שכל אחד יכול וצריך לנגן ולא רק "עשירים" – עשו את בית היוצר שלנו לחממה מוסיקאלית פורצת דרך. בו אנו מקימים ומדריכים להקות נוער אשר התחילו מאפס אצלנו ומופיעות כיום בבמות גדולות.

בחרנו בשם ג'אם שכן הוא מסמל את הדרך שלנו- מפגש מוסיקאים לנגינה קבוצתית להנאה ויצירה ספונטנית ומרגשת -כל יום מחדש.

בשנת 2015 הוקם סניף כפר סבא, ובהמשך השנה נפתח סניף הרצליה. מקים ומנהל בית הספר, מיכה קורקוס, הינו מורה ותיק, בוגר בית הספר רימון ומתופף פעיל בתעשייה, ניגן בהפקות בהשתתפות: בניה בראבי, קובי עוז, אוהד חיטמן, ששי קשת, יאיר דאלל, גלעד ויטל ורועי לוי(שוטי הנבואה), פלד ועוד.. כמו כן מופיע עם 2 להקות מקוריות: ג'אמאיה, וground heights בארץ ובעולם בפסטיבלים מוערכים כגון אינדינגב, זורבה, אימג' ן, ופסטיבלי ג'אז ומוזיקת עולם בהודו, ליטא, רוסיה קרואטיה ועוד…

בחירת המורים למרכז למוזיקה ג'אם נעשתה בקפידה, שילוב של מוזיקאים מצויינים ומנוסים עם כישורי הוראה מצויינים לכל הגילאים. למשל שלמה חממי, מורה לתופים שהיה המתופף המיתולוגי של להקת גזוז, שלמה ארצי ולהקת התותחנים. רוב מורי המרכז בעלי ותק של 10 שנים ומעלה בהוראה.

אצלנו במרכז למוזיקה ג' אם JAM אני מאמינים שכל אחד יכול ללמוד מוזיקה ולהגשים חלום, לכן תוכנית הלימודים נתפרת אישית לכל תלמיד ותלמיד, כל אחד הוא שונה, בעל צרכים שונים קשיים שונים, ורצונות שונים. אנו מאמינים שדרך מוזיקה שהתלמיד אוהב אפשר להגיע לתוצאות מקסימליות, כי התלמיד מחובר מאוד למוזיקה לה הוא מקשיב.

הלהקות של מרכז למוזיקה ג'אם JAM זוכות כבר שנה שניה ברציפות בתחרות הלהקות של הרצליה, מקליטות, מופיעות על במות גדולות ויוצרות מוזיקה מקורית איכותית. כל זאת בזכות ההדרכה הצמודה שמקבלות במרכז למוזיקה ג'אם JAM והצוות המקצועי שמלווה אותן.

בואו הצטרפו להצלחה!

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ