בין אם אתם ילדים שזהו כלי הנגינה הראשון שלכם, ובין אם לנגן על אורגן היה תמיד חלום ילדות רחוק שלא וויתרתם עליו אך מעולם לא מימשתם, עכשיו יש לכם את האפשרות להגשים את החלום ולהתחיל לימוד אורגן למתחילים. גם אם אתם ברמה גבוהה יותר, הרי שתמיד תוכלו לגלות את כל הדרכים אשר יסייעו לכם להעמיק בסגנונות נגינה מתקדמים כמו בלוז וג'אז. ב מרכז למוזיקה JAM ישמחו ללוות אתכם בכל שלב של הדרך החל מהבסיס ועד לרמה המקצועית והגבוהה ביותר.

יתרונות לימוד אורגן

האורגן מאגד בתוכו יתרונות רבים ברגע שמשווים אותו לפסנתר. הוא זול יותר, שוקל משמעותית פחות והתחזוקה שלו יחסית קלה. עם האורגן תוכלו גם לבנות מקצבים ושירים. והכי חשוב הוא מהווה בסיס מצויין להבנת המוזיקה.

האורגן מאפשר לכם אם תרצו להיות תזמורת שלמה בניצוחו של אדם אחד, אתם. באורגן יש מקצבים, צלילים, אפקטים ועוד הרבה תכונות נוספות כך שתוכלו ממש ליצור איתו מוזיקה לבד, או להצטרף איתו להרכב נגנים.

ניתן לשלוט על עוצמת הצלילים המופקים מין המקלדת באמצאות כפתור ואף להאזין לה באוזניות. תכונה נהדרת אשר באה לטובה השכנים בעת לימוד אורגן למתחילים כאשר השכנים עלולים עדיין להיות לא לחלוטין מרוצים מנוכחות של כלי נגינה חדש בבניין.

חשוב לציין כי האורגן בסופו של דבר הוא חלק ממשפחת המקלדות האלקטרוניות, ובתור כזה הפלט שהוא מפיק הוא אלקטרוני. כך ניתן להקליט אותו באמצעים אלקטרוניים ביתר קלות, במיוחד היום, כשהאולפן הבייתי הוא דבר נוח ונגיש.

מתאים לכל הגילאים

האורגן הוא אחד הכלים הפשוטים ללמידה, כך שלימוד אורגן יכול להתאים לכל אחד, בכל גיל. בין אם יש לכם ניסיון קודם או לא, תוכלו כבר עכשיו להתחיל וליהנות מהלמידה. ב- מרכז למוזיקה JAM נשמח להתאים לכם מורה ותוכנית לימודים ספציפית לכל תלמיד, כך שתוכלו לקבל חוויה מוזיקלית שלא תרצו שתיגמר. אם יש לכם את התשוקה למוזיקה, זו ההזדמנות שלכם להתחיל להגשים את החלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *