צרו קשר

  ּ

  לימוד אורגנית

  האורגנית היא האחות הקטנה במשפחת המקלדות האלקטרוניות. לרוב לימודי האורגנית מקדימים ללימודי הפסנתר, והם אחד השיעורים הנפוצים ביותר ברחבי העולם. היא כלי קל ונייד, בעלת מגוון רחב של צלילים ומקצבים וקלה יחסית ללימוד. במרכז למוזיקה JAM אנו מזמינים אתכם להתנסות בשיעורי אורגנית אשר מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות.

  לימוד אורגנית – למי זה מתאים?

  אורגנית היא כלי מדהים שמאפשר לכולם ללמוד לנגן עליו. הפקת הצליל היא פשוטה , יחסית לגיטרה למשל.. וישנן מגוון שיטות לימוד אשר יכולות להתאים לכל גיל וכל רמה של נגן. כך שאין סיבה לחשש, האורגנית מחכה רק לכם.

  • לצעירים – לימוד אורגנית אינו מצריך רקע מוזיקלי כלשהו, על כן מתאים במיוחד לתלמידים צעירים. ילדים במיוחד יכולים לנצל את ההזדמנות על מנת להיחשף לעולם המוזיקה ולשפת תווים חדשה. כמו כן, לימוד אורגנית עובד בצורה נהדרת על היכולות המוטוריות של הילד ותורם רבות להתפתחות שלו.
  • לצעירים בנפש – בגילאים מבוגרים יותר יש לנו נטייה להתחיל לדחות דברים. אולי אנחנו פספסנו את ההזדמנות ללמוד, אולי מאוחר מידי, מתי כבר נמצא לזה זמן? לפעמים כל השאלות האלו נובעות מהפחד שבכישלון, אולי אנחנו פשוט לא נהיה טובים בזה? אז הרי החדשות, האורגנית היא אחד הכלים שיותר קל ללמוד לנגן עליהם. אם לא תיקחו את ההזדמנות לעולם לא תוכלו לדעת כמה הנאה מחכה לכם מהתהליך.

  חוויה מהנה

  אין שום ספק, על מנת שתצליחו ללמוד בצורה יעילה, אווירת הלימודים צריכה להיות מהנה ולאפשר לכם להתבטא ולתרגל כמה שצריך עד שתצליחו להשתלט על המיומנות החדשה. ב מרכז למוזיקה JAM, תוכלו לקבל את כל יסודות הנגינה באורגנית, צעד אחר צעד, מהרמה הבסיסית ביותר ועד לרמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על אווירה נעימה וכיפית אשר תעזור לכם להוציא את המירב מהשיעורים על מנת שתצליחו לראות התקדמות בכישורי הנגינה החדשים שלכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ