צרו קשר

  ּ

  מורה לגיטרה

  שיעורי גיטרה למתחילים יכולים להיות מאתגרים בשלבים הראשונים, על כן מורה לגיטרה יכול לעזור לכם להתגבר על הקשיים האלו ולסייע בנגינה רצופה של שירים אהובים. Jam – מרכז למוזיקה בהנהלת של מיכה קורקוס מציע לכם שיעורי גיטרה לתלמידים בכל הרמות. בין אם ברצונכם ללמוד על גיטרה קלאסית, אקוסטית או חשמלית, Jam זה המקום בשבילכם.

  איך בוחרים מורה לגיטרה

  חיפשתם מורה לגיטרה? אתם מתקשים לבחור בין המורים שמוצעים לכם? יכול להיות שאתם לא בוחנים את הנקודות החשובות. ישנם מספר דגשים שעליכם לשים לב אליהם כשאתם מחפשים מורה לגיטרה.

  • המקצועיות – יש כל מיני מורים לגיטרה. חלקם נגנים וותיקים, חלקם אנשים שפשוט למדו בעצמם לנגן והחליטו שהם טובים מספיק על מנת להעביר את הידע הזה הלאה. בעת בחירת מורה לגיטרה עליכם לבחון את הרקע המקצועי ממנו מגיע המורה שלכם.
  • הכימיה- כמו כל מורה אחר, במידה ואין את החיבור האישי בינו לבין התלמיד הרי שכל מה שילמד במהלך השיעור לא ייקלט בצורה טובה. אחד הדברים הכי חשובים בשיעורי גיטרה זו החוויה. האווירה במהלך השיעור צריכה להיות כיפית ונעימה, שהרי כשאנו לומדים בסביבה חיובית ומהנה נצליח ללמוד בצורה יעילה יותר.
  • הניסיון – מורה לא מנוסה יכול אמנם להיות זול יותר, אך לא תמיד הבחירה הנכונה עבור תלמידיו. אף אחד לא רוצה להיות שפן ניסיונות לשיטות הוראה, כך שבחירה במורה בעל ניסיון בהוראת הנגינה יכול להיות הבחירה הנכונה עבורכם.
  • התלמידים – אל תהססו, דברו עם תלמידים אחרים של המורה. שאלו כמה זמן הם לומדים איתו, מה החוויות והרשמים ממנו והאם הם ימליצו לאנשים אחרים ללמוד אצלו. אין בדיקה טובה יותר מחוות דעת מרובות על איכות מורה.
  • ליצור מוזיקה או לנגן שירים אהובים?

  כל אחד צריך מורה לגיטרה, בין אם אתם מעוניינים לשבת בשבת בצהריים ולנגן לאנשים היקרים לכם כמה שירים אהובים, או לשבת על במה קטנה בבית הקפה השכונתי ולנגן את היצירה החדשה שלכם. את הבסיס כולם צריכים ללמוד. מורה טוב יכול גם ללמד אתכם טיפים נוספים שיקלו על נגינה לאורך זמן, מעברים בין אקורדים ועוד.

  מורה לגיטרה בג'אם - מרכז למוזיקה

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ