צרו קשר

  ּ

  מורה לפסנתר

  לימוד נגינה על פסנתר זו חוויה מהנה. מהרגע הראשון בו אתם מגלים את הקלידים ועד לרמת האקדמיה ונגינה מקצועית. מורה לפסנתר זה הכלי הכי טוב שלכם על מנת לצלוח את השלבים הראשונים ולהמשיך ולהשתפר בשלבים המתקדמים יותר. Jam – מרכז למוזיקה בניצוחו של מיכה קורקוס ישמח לעמוד לצדכם לאורך כל הדרך ויחלוק את הידע שצבר במהלך כל שנותיו כמורה מקצועי לפסנתר.

  מה חשוב אצל מורה לפסנתר

  לימוד נגינה בפסנתר זהו תהליך ארוך אך מתגמל. 88 קלידים הפורשים את המנעד של הפסנתר על פני מעל שבע אוקטבות יכולים לבלבל אנשים רבים בהתחלה, על כן אין ספק כי זה חיוני כי הלמידה עצמה תתבצע בעזרתו של מורה לפסנתר. ריבוי הקלידים מאפשר למורה ולתלמיד לנגן יחד על אותו פסנתר. כך שכל הסבר של המורה מלווה בהדגמה.

  • סבלנות – בכל הקשור לפסנתר סבלנות היא מילת המפתח, הן של התלמיד והן של המורה. חשוב מאוד לבחור במורה מתאים אשא יהיה סבלני מספיק עם תלמידיו מצד אחד ומדרבן מספיק מצד שני על מנת שתתאפשר התקדמות בלמידה.
  • מקצועיות – בעת בחירה של מורה מומלץ להתעניין במקום בו למד המורה נגינה, מה הניסיון שלו בתור מוזיקאי וכמורה למוזיקה.
  • אישיות – כיוון שתהליך הלמידה יהיה ארוך, מומלץ כבר מהשיעורים הראשונים לנסות לבחון את טיב מערכת היחסים בינכם. כך תוכלו לדעת האם ישנה התאמה בין המורה אליכם. שהרי למידה באווירה נעימה עם מורה סבלני ומקצועי תבטיח כי הלמידה עצמה תתבצע בצורה יעילה יותר.

  אף פעם לא מאוחר מידי

  שיעורי פסנתר הם חוויה מהנה ומלמדת שמעניקה לכם הרבה מעבר ליכולת לנגן. מיומנות של מוטוריקה באצבעות היא משהו שתמיד חשוב שיהיה לנו, גם בגילאים מתקדמים יותר. שיעורי פסנתר מהנים ומותאמים אישית ליכולות שלכם יכולות להתאים גם לילדים וגם למבוגרים אשר מעוניינים לגלות מחדש את חדוות המוזיקה. הבסיס של למידת הפסנתר הוא יצירות קלאסיות, יחד עם זאת שיטות הלימוד בJam- מרכז למוזיקה משלבות בין החלקים הטכניים בשיעור לחלקים כיפיים ושירים מוכרים ואהובים.

  מורה לפסנתר - מיכה קורקוס

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ