לימוד נגינה על פסנתר זו חוויה מהנה. מהרגע הראשון בו אתם מגלים את הקלידים ועד לרמת האקדמיה ונגינה מקצועית. מורה לפסנתר זה הכלי הכי טוב שלכם על מנת לצלוח את השלבים הראשונים ולהמשיך ולהשתפר בשלבים המתקדמים יותר. Jam – מרכז למוזיקה בניצוחו של מיכה קורקוס ישמח לעמוד לצדכם לאורך כל הדרך ויחלוק את הידע שצבר במהלך כל שנותיו כמורה מקצועי לפסנתר.

מה חשוב אצל מורה לפסנתר

לימוד נגינה בפסנתר זהו תהליך ארוך אך מתגמל. 88 קלידים הפורשים את המנעד של הפסנתר על פני מעל שבע אוקטבות יכולים לבלבל אנשים רבים בהתחלה, על כן אין ספק כי זה חיוני כי הלמידה עצמה תתבצע בעזרתו של מורה לפסנתר. ריבוי הקלידים מאפשר למורה ולתלמיד לנגן יחד על אותו פסנתר. כך שכל הסבר של המורה מלווה בהדגמה.

אף פעם לא מאוחר מידי

שיעורי פסנתר הם חוויה מהנה ומלמדת שמעניקה לכם הרבה מעבר ליכולת לנגן. מיומנות של מוטוריקה באצבעות היא משהו שתמיד חשוב שיהיה לנו, גם בגילאים מתקדמים יותר. שיעורי פסנתר מהנים ומותאמים אישית ליכולות שלכם יכולות להתאים גם לילדים וגם למבוגרים אשר מעוניינים לגלות מחדש את חדוות המוזיקה. הבסיס של למידת הפסנתר הוא יצירות קלאסיות, יחד עם זאת שיטות הלימוד בJam- מרכז למוזיקה משלבות בין החלקים הטכניים בשיעור לחלקים כיפיים ושירים מוכרים ואהובים.

מורה לפסנתר - מיכה קורקוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *