נגינת הגיטרה משלבת עשייה חברתית מלכדת ומשמחת ולצידה אין ספור אפשריות ביטוי אישיות – מקלאסי עד רוק, ומפולקלור עד רית'ם אנד בלוז ואופי אישי. למרות היותה כלי יחסית פשוט, אנחנו שומעים ומבחינים בין נגן לנגן באופן ברור.

האפשרות והנגישות לפריטה, האפשרות להגיע איתה לכל מקום, ומחיר של כלי בסיסי עשו את לימודי הגיטרה למבוקשים ביותר.

בדרך כלל, גיטריסיט יהיה מוביל חברתי ובעל אופי מנהיגותי, ובכל זאת יישאר צנוע ונעים הליכות.

ארז גת, אחד מהמורים שלנו לגיטרה, אומר שבשביל גיטרה צריך רק שלושה דברים: -שתי ידיים וראש טוב אחד, ואנחנו בג'אם סומכים על המורים שלנו.

שיעורי גיטרה זו הדרך האידאלית למצוא את החיבור שלכם למוזיקה מחדש. כך שאם אתם מוצאים את עצמכם מתחילים לנגן על גיטרה בלתי נראית מול המראה, אתם יכולים לפנות אל ה Jam – מרכז מוזיקה בניהולו של מיכאל קורקוס. כאן תוכלו לרכוש את ההשכלה המוזיקלית אשר הרגשתם כי הייתה חסרה לכם כל הזמן הזה.

שיעורי גיטרה לכל הרמות ולכל הידיים

שיעורי גיטרה ניתן לחלק לפי סוגים שונים:

ניתן לומר כי אין רק שיטה ודרך אחת ספציפית שמתאימה לכל התלמידים. כל אחד מאתנו הוא מיוחד והגיע אל הגיטרה מהדרך שלו, כך שכל אחד הוא בעל סגנון מיוחד משלו ושיטת למידה המתאימה לו באופן אישי.

קחו את הנגינה שלכם לשלב הבא

ואו ללמוד מה זה ״בנד״ ״סלייד״ ״האמר ופול אוף״ ואיך הם יכולים לקשט את הסולו שלכם ולגרום לו להישמע מדהים. יש כל כך הרבה מיומנויות מעניינות בעולם הנגינה על גיטרה, אתם רק צריכים לבחור באיזה מהם אתם רוצים להשתמש על מנת לקחת את יכולות הנגינה שלכם לשלב הבא.  ה Jam- מרכז מוזיקה ישמח לקחת חלק במסע המוזיקלי שלכם וללמד אתכם את כל רזי הנגינה על גיטרה על מנת שתוכלו לעצום עיניים ולנגן על הגיטרה כאוות נפשכם.

שיעורי גיטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *