צרו קשר

  ּ

  שיעורי גיטרה

  נגינת הגיטרה משלבת עשייה חברתית מלכדת ומשמחת ולצידה אין ספור אפשריות ביטוי אישיות – מקלאסי עד רוק, ומפולקלור עד רית'ם אנד בלוז ואופי אישי. למרות היותה כלי יחסית פשוט, אנחנו שומעים ומבחינים בין נגן לנגן באופן ברור.

  האפשרות והנגישות לפריטה, האפשרות להגיע איתה לכל מקום, ומחיר של כלי בסיסי עשו את לימודי הגיטרה למבוקשים ביותר.

  בדרך כלל, גיטריסיט יהיה מוביל חברתי ובעל אופי מנהיגותי, ובכל זאת יישאר צנוע ונעים הליכות.

  ארז גת, אחד מהמורים שלנו לגיטרה, אומר שבשביל גיטרה צריך רק שלושה דברים: -שתי ידיים וראש טוב אחד, ואנחנו בג'אם סומכים על המורים שלנו.

  שיעורי גיטרה זו הדרך האידאלית למצוא את החיבור שלכם למוזיקה מחדש. כך שאם אתם מוצאים את עצמכם מתחילים לנגן על גיטרה בלתי נראית מול המראה, אתם יכולים לפנות אל ה Jam – מרכז מוזיקה בניהולו של מיכאל קורקוס. כאן תוכלו לרכוש את ההשכלה המוזיקלית אשר הרגשתם כי הייתה חסרה לכם כל הזמן הזה.

  שיעורי גיטרה לכל הרמות ולכל הידיים

  שיעורי גיטרה ניתן לחלק לפי סוגים שונים:

  • סגנונות מוזיקליים – קלאסית, רוק, פופ, פאנק, מטאל, בלוז וג'אז ועוד. כל סגנון מוזיקאלי הוא דרך ייחודית היכולה לעזור לתלמיד בלמידה יעילה ומוצלחת הרבה יותר. כל אחד מתחבר לסגנון מוזיקה שונה.
  • סוג גיטרה – בגדול ישנם שלוש סוגים של גיטרות. קלאסית, אקוסטית וחשמלית. כולן דומות ושונות גם יחד. כל אחת מהן דורשת התאמה של הכישורים שלנו על מנת שנצליח לנגן עליה בצורה מקצועית ככל האפשר.
  • רמות נגינה – בין אם אתם מתחילים, ברמת ביניים או מתקדמים בנגינה שלכם, הרי שבכל שלב יש משהו נוסף שאתם יכולים ללמוד, בין אם זה אקורדים, סגנונות נגינה שונים או היכולת לאלתר במהלך הנגינה והענקת גוון אישי לכל מה שאתם אוהבים במוזיקה.

  ניתן לומר כי אין רק שיטה ודרך אחת ספציפית שמתאימה לכל התלמידים. כל אחד מאתנו הוא מיוחד והגיע אל הגיטרה מהדרך שלו, כך שכל אחד הוא בעל סגנון מיוחד משלו ושיטת למידה המתאימה לו באופן אישי.

  קחו את הנגינה שלכם לשלב הבא

  ואו ללמוד מה זה ״בנד״ ״סלייד״ ״האמר ופול אוף״ ואיך הם יכולים לקשט את הסולו שלכם ולגרום לו להישמע מדהים. יש כל כך הרבה מיומנויות מעניינות בעולם הנגינה על גיטרה, אתם רק צריכים לבחור באיזה מהם אתם רוצים להשתמש על מנת לקחת את יכולות הנגינה שלכם לשלב הבא. ה Jam- מרכז מוזיקה ישמח לקחת חלק במסע המוזיקלי שלכם וללמד אתכם את כל רזי הנגינה על גיטרה על מנת שתוכלו לעצום עיניים ולנגן על הגיטרה כאוות נפשכם.

  שיעורי גיטרה

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ