זה כבר לא סוד, נגינה על כלי מוזיקלי ופסנתר בפרט, הינה מרובת השפעות חיוביות עלינו, על הגוף ועל הנפש. בין אם החלטתם להגשים חלום ילדות או לעזור לילדים שלכם להיחשף לעולם המוזיקה, שיעורי פסנתר זו התשובה עבורכם. הJam – מרכז למוזיקה בניהולו של מיכה קורקוס מציע שיעורי פסנתר לכל הגילאים ולכל הרמות, כך שגם במידה ואתם בעלי ניסיון, תוכלו לרכוש כאן מיומנויות חדשות אשר ישפרו את הנגינה שלכם פי כמה וכמה רמות.

שיעורי פסנתר – מה לומדים כאן?

אז החלטתם ללמוד לנגן על פסנתר, זה הזמן לגלות מה בעצם קורה בשיעורי פסנתר, איך הוא נראה, על מה לוחצים, איך יושבים והאם תאלצו לנגן מוצארט עד סוף חייכם? ובכן, שיעורי הפסנתר מורכבים הרבה יותר מרק לשבת מולו וללחוץ על הקלידים. הלימודים כוללים מגוון רחב של נושאים כאשר על מנת לצלוח את הנגינה, עלינו לגעת בכולם ולהשתפר בהם בהדרגה ובנחישות.

יחס אישי

המטרה של שיעורי הפסנתר היא כמובן ללמוד ולהשתפר בנגינה. על כן אין ספק כי המפתח להצלחה הוא היחס האישי אשר תוכלו לקבל ב Jam – מרכז למוזיקה. כל תלמיד, בהתאם ליכולותיו האישיות וגילו יקבל תוכנית המותאמת לו ברמה האישית ותתמקד בסוג המוזיקה אליו הוא מתחבר יותר מכל, מוזיקה קלאסית, ג'אז, פופ, בעצם כל מה שאתם מעדיפים. שהרי ברגע שאתם מתחברים למוזיקה, אתם תשקיעו יותר על מנת ללמוד לנגן אותה בצורה הטובה ביותר.

שיעורי פסנתר בג'אם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *